Türkiye Geneli Toplam 54 Sınav

  •  01 Oct 2018
                                         Birey Özel Öğretim Kursundan TYT-AYT Eksiklerinizi Tamamlamak İçin
Türkiye Geneli 6 Farklı Kurumda Toplam 54 Sınav!
Kurumlar:
Birey - Özdebir TYT - AYT
ONADIM - Nitelik TYT - AYT
Lider Plus - Limit TYT - AYT
Sadece: 1500₺
erdemlibirey.com
Kayıt ve Ayrıntılı Bilgi İçin 0324 515 26 26 Hemen Ara!

 

 

 

Kurumsal yapıları sağlam, iyi yönetilen ”marka “ olmuş kurumlar bu dönüşümde daha da güçlenecektir. Bu tür kurumların başında da “Birey Eğitim Kurumları” gelecektir. Artık öğrencimizin hem okul hem de dershaneye gitmesine gerek kalmamıştır. Yılların bize kazandırdığı merkezi sınavlara hazırlık deneyimimizi okul müfredatıyla birleştirerek öğrencilerimizi üniversiteye en donanımlı biçimde yollamayı kendimize hedef seçtik.
”Özel Erdemli Birey Temel Lisesi” çağdaş yönetim anlayışını benimsemiş ciddiyet ve sorumluluğu sevgi, ilgiyle birleştirmiş seçkin eğitim kadrosuyla hizmet vermeye devam edecektir. Güçlü ve dalında yılların deneyimine sahip bu seçkin eğitim kadromuzla şimdiye kadar binlerce öğrencimizi üniversiteli yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

Kolejimizde geleceğe hazırlanan tüm öğrencilerimizin her yıl olduğu gibi, önümüzdeki yılda da üstün başarılara imza atarak Türkiye’nin geleceğinde ayrıcalıklı bir yaşama kavuşacaklarına inanıyoruz. “İkinci eviniz olacak” Özel Erdemli Birey Temel Lisesi” yarınlarınızı biçimlendirmeniz için sizinledir.