Özel Öğretim Kursu

Özel Öğretim Kursu

YEK Eğitim Kurumlarında YGS-LYS sınavına hazırlanan tüm öğrencilere seçtikleri bölümlere göre ders programı belirlenerek kurs imkânı sunulmaktadır. Derslerde temel hedef öğrenciye konuyu ezberlemeden konuyu anlama, yorum yapabilme ve çözebilme yeteneği kazandırılmasıdır.

Bununla beraber her hafta sonu yapılan deneme sınavları ile öğrencinin konu kavrama ve öğrendiklerini uygulama durumu belirlenecektir. Aynı zamanda bu sınavlarla beraber sınava girme alışkanlığı kazanacak ve sınav korkusunu aşmış olacaklardır.

 

YEK Özel Öğretim Kursu, öğrencinin eğitim düzeyindeki gereksinimleri dikkate alınarak hazırlanmış eğitim programları ve uzman eğitimci kadrosu ile faaliyet göstermektir. Kurslarımızda öğrenim gören her öğrencimiz bizim için özel ve değerlidir. Bu nedenle verdiğimiz koçluk sistemi ile öğrencilerin hem sosyal hem de sayısal anlamda gereksinimlerine ve taleplerine cevap veriyoruz.

Orta öğretim öğrencilerimize okul derslerindeki başarılarını arttırmak amacıyla okul müfredatı takip edilen bir program yapılmaktadır. 9. Ve 10. Sınıf öğrencilerimize okul derslerine takviye olacak bir programı yapılırken, 11. Sınıflarımız için seçtikleri bölümlerine göre (MF – TM) ders programı yapılmaktadır. 11. Sınıflarımızın 2. Döneminde okul programına ek olarak YGS çalışması yapılmaktadır.